Terublik Kennisevent

Terugblik kennisevent ''Waarom digitaliseren en wat is de impact''

Ons succesvolle Kennisevent stond in het teken van digitalisering, kennis en welke impact dit heeft voor uw organisatie. Daarnaast had deze kennisdag een feestelijk tintje door ons 35 jarige bestaan!

Deze dag is georganiseerd ism Settels en diverse gastsprekers. Wij bedanken CSN groep, Saxion, Youiq Machining en Settels Savenije PLM Services, die gezorgd hebben voor een boeiend programma.
De culinaire afsluiting (presentatie “Smaak”) werd verzorgd door sterrenchef Erik de Mönnink van restaurant de Swarte Ruijter en heeft ons verteld over kooktechnieken en smaakbeleving.

In de kennissessie zijn de volgende onderwerpen voorbij gekomen:

  • "Waarom zou je de werkplaats digitaliseren?" door Settels Savenije
  • "De digitale werkplaats", door Wouter Moons, YouniQ machining
  • "Toekomst CAD/CAM & PLM" 'uit' de Cloud, Michiel van Bergen, CSN Groep
  • "Competenties van de nieuwe medewerker", door Stephan Corporaal, Saxion

Een mooie aanvulling was de aanwezigheid van onze (samenwerkings)partners: Siemens PLM Software, Guhring Nederland B.V., HEIDENHAIN NEDERLAND BV, BOOST Smart Industry, Verenigde Maakindustrie Oost, CSN Groep B.V., Seco Tools en Serious VR.

Dank aan medeorganisator Settels Savenije Group of Companies en de gastsprekers: Michiel van Bergen van der Grijp, Stephan Corporaal, Wouter Moons, die gezorgd hebben voor een boeiend programma en sterrenkok Erik de Mönnink (rest. Swarte Ruijter) voor de culinaire afsluiting "Smaak". Een mooie aanvulling was de aanwezigheid van onze (samenwerkings)partners: Siemens PLM Software, Guhring Nederland B.V., HEIDENHAIN NEDERLAND BV, BOOST Smart Industry, Verenigde Maakindustrie Oost, CSN Groep B.V., Seco Tools en Serious VR

Mocht u ook interesse hebben in een van de onderwerpen die deze dag gepresenteerd zijn, dan kunt u contact opnemen.

Bekijk hier de foto's

Fotoalbum Kennisevent 3-3-2020

Vragen?

Neem contact op met Bob Selker

Bob
socialmedia
DMG CTX50

Update

Ondanks de ontwikkelingen rondom het Coronavirus (COVID-19) blijft STODT goed bereikbaar op ons algemene telefoonnummer, de mobiele nummers van ons team en via ons contactformulier. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.

naar ons Team
Cookie instellingen

Om u beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Met de cookies volgen wij en derde partijen uw internetgedrag binnen onze site. Hiermee tonen we advertenties op basis van uw interesse en kun je informatie delen via social media. Op de cookiepagina kunt u altijd uw instellingen weer wijzigen. Privacy Statement | Naar cookiepagina

weigeren accepteren